Menu
15743
HUGO

HUGO - Këpucë elegante lëkure për meshkuj

Kerr_derb_lta këpucë me majë dhe lidhëse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
HUGO Kerr_derb_ltap këpucë elegante lëkure për meshkuj ngjyrë blu e errët. Me lidhse. Majë e theksuar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50517203 401
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufacturePortugali
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland