Menu
8390
HUGO

HUGO - Rroba banje me logo për meshkuj

Marco plazhi rroba banje, me një bel elastik dhe një kordon
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Marco rroba banje me logo për meshkuj ngjyrë blu e errët. Bel elastik me lidhse.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50515477 730
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland