Menu
10990
HUGO

HUGO - Tuta të zeza për meshkuj

Dayote232 tuta pambuku regular fit me lak
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Dayote232 Tuta pambuku - pjesa e poshtmee kostumit.Regular fit. Këmbëza dhe bel elastike. Ngjyra e zezë. Udhëzime për kujdesin: lajeni në 30°C, pa zbardhues, mos e thani në tharëse, hekurosni në temperaturë të ulët. Pëlhura nuk është e përshtatshme për pastrim kimik.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50489617 001
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland