Menu
15992
HUGO

HUGO - Xhinse të zeza për femra

Gwendolyn_1 xhinse me këmbëza pak të gjera dhe të çara
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Gwendolyn_1 xhinse për femra me këmbëza pak të gjera dhe të çara. Ngjyra e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50507725 020
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali99%Pambuk;1%Elastan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureEgjipt
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland