Menu
19490
Liu Jo

Liu Jo - Çantë dore për femra

Çantë dore me monogram në një kombinim të ngjyrave të zeza dhe bezhë. Përmasat: 28 x 21 x 13 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo çantë dore për femra me një ndarje. Dizajn me monogram në kombinim të ngjyrave të zeza dhe bezhë. Përmasat: 28 x 21 x 13 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4123 T6438 22222
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy