Menu
18490
Liu Jo

Liu Jo - Çantë e zezë për femra

Çantë me dorezë dhe tre ndarje. Përmasat: 26 x 12 x 21 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo çantë për femra me dorezë. Dy ndarje, të ndara nga një xhep me zinxhir. Përmasat: 26 x 12 x 21 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4089 E0037 22222
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy