Menu
9990
Liu Jo

Liu Jo - Çantë kashte për femra

Çantë me vija me doreza. Përmasat: 45 x 10 x 35 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo çantë kashte me doreza. Logo dhe vija të kundërta. Përmasat: 45 x 10 x 35 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJVA4194 T0300 22222
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy