Menu
12490
Liu Jo

Liu Jo - Çantë plazhi ciklaminë

Çantë me doreza të gjata. Përmasat: 43/52 x 38 x 9 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Shopper çantë plazhi për femra. Ngjyrë fuchsia, me printime gjethesh dhe logo vjollcë. Doreza të gjata. Përmasat: 43/52 x 38 x 9 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJVA4205 F0267 N9167
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy