Menu
25490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë bezhë për femra

Çantë me dorezë dhe rrip të rregullueshëm. Përmasat: 17 x 25.5 x 8.5 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë elegante ngjyrë bezhë me detaje floriri. Dorezë dhe rrip i rregullueshëm. Përmasat: 17 x 25.5 x 8.5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4112PP1I-LJ0-110
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy