Menu
23490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë bezhë për femra

Çantë me tegela me zinxhir për mbajtje mbi supe, Përmasat: 15 x 28 x 8 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë elegante dhe moderne me tegela në ngjyrë bezhë. Zinxhirë ari për tu mbajtur mbi supe. Logo metalike në kapak. Përmasat: 15 x 28 x 8 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4230PP0I-LA0-110
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerPollini spa, Italy