Menu
22490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e artë për femra

Çantë ekologjike me logo metalike në fund. Përmasat: 10.5 x 17 x 8 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë floriri për femra me logo me germa metalike në fund. Dorezë e rregullueshme dhe rrip i lëvizshëm. Përmasat: 10.5 x 17 x 8 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4019PP1I-LT1-90A
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy