Menu
23990
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e bardhë për femra

Çantë me madhësi mesatarem me një shall dekorativ, rrip dore dhe supi. Përmasat: 32 x 15 x 22 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino Çantë e bardhë me madhësi mesatarem me një shall dekorativ, rrip dore dhe supi. Logo metalike para ngjyrë ari, mbyllje me zinxhir. Përmasat: 32 x 15 x 22 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4041PP0G-LE1-10A
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureItali
ManufacturerPollini spa, Italy