Menu
15990
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e kuqe me logo ari

Çantë me kapëse magnetike. Përmasat: 13.5 x 22 x 6 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë e kuqe me logo metalike dhe zinxhir ari. Kapak me kapëse magnetike. Përmasat: 13.5 x 22 x 6 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4103PP1I-KD0-500
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy