Menu
19194
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e madhe për femra

Çantë e zezë me logo, katër rripa me detaje zinxhiri të dyfishtë për tu mbajtur në sup dhe dorë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino Çantë e zezë me logo ari për femra. Mbyllje dhe xhep I brendshëm me zinxhir. Rripa zinxhiri të dyfishtë për tu mbajtur në sup dhe dorë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4024PP1H-LK0-000
MarkëLove Moschino
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy