Menu
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e zezë me logo ari

Çantë me kapëse magnetike. Përmasat: 13.5 x 22 x 6 cm.
Jashtë stokut
Detajet
Love Moschino çantë e zezë me logo metalike dhe zinxhir floriri. Kapak me kapëse magnetike. Përmasat: 13.5 x 22 x 6 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4103PP1I-KD0-000
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy