Menu
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e zezë për femra

Çantë me doreza të dyfishta dhe varse me logo. Përmasat: 34/40 x 25.5 x 14.5 cm
Jashtë stokut
Detajet
Love Moschino çantë e zezë për femra me doreza të dyfishta dhe varse me logo. Kapëse e palosshme. Përmasat: 34/40 x 25.5 x 14.5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4111PP1I-LJ0-000
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy