Menu
13990
Love Moschino

Love Moschino - Çantë femrash fluoreshente

Çantë ciklameni me tegela me zinxhir ngjyrë ari. Përmasat: 14 x 22 x 7 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë fluoreshente me tegela në ngjyrë fuchsia. Zinxhirë ari dhe logo. Mbyllje me kapëse magnetike. Përmasat: 14 x 22 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4079PP1I-LA0-615
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy