Menu
18990
Love Moschino

Love Moschino - Çantë femrash me dorezë të ndërthu

Çantë e palosshme bezhë me kapëse logoje zemër
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë femrash ngjyrë bezhë me logo në zemër të kuqe. Dorezë e ndërthurur dhe zinxhir i hollë floriri. Mbyllje me kapëse magnetike.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4224PP1I-LN2-11A
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy