Menu
27490
Love Moschino

Love Moschino – Çantë femrash me zinxhir

Çantë e bardhë me aksesorë të heqshëm me logo
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Love Moschino Çantë me zinxhir me aksesorë të heqshëm me logo. Rrip dore dhe rrip më I gjatë I rregullueshëm. Mbyllje me zinxhir. Përmasat: 27 x 15 x 8 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4289PP0G-KT0-100
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy