Menu
23490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë për femra me logo metalike

Çanta e kuqe me logo të artë në fund
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë e kuqe për femra me një logo të madhe ari në fund. Dorezë dhe rrip i rregullueshëm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4018PP1I-LT0-500
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy