Menu
Love Moschino

Love Moschino - Çantë për femra me zemër

Çantë me doreza në formë zinxhirësh dhe xhepa
Jashtë stokut
Detajet
Love Moschino çantë femrash me xhep në formë zemre. Doreza në formë zinxhirësh. Ngjyra e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4130PP1I-LO0-000
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy