Menu
22990
Love Moschino

Love Moschino - Çantë rozë për femra

Çantë me logo metalike të artë, rrip me zinxhir për tu mbajtur në dorë dhe një rrip I lëvizshëm supi.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino Çantë rozë me logo metalike të artë, rrip me zinxhir për tu mbajtur në dorë dhe një rrip I lëvizshëm supi. Teksturë me qepje në formë rombesh. Përmasat: 21/25 x 15 x 8.5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4135PP0G-LA0-604
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureItali
ManufacturerPollini spa, Italy