Menu
Love Moschino

Love Moschino - Çantë xhins për femra

Çantë xhins pambuku me thekë. Përmasat: 18 x 23 x 12 cm.
Jashtë stokut
Detajet
Love Moschino çantë xhins e zezë me thekë gri. Logo e madhe në pjesën e përparme. Doreza dhe rrip supi. Përmasat: 18 x 23 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4316PP0I-KQ0-000
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy