Menu
12990
Miss Sixty

Miss Sixty - Bluzë me logo për femra

Bluzë e thurur e butë me përzierje leshi dhe mëndafshi
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Miss Sixty Bluzë e zezë për femra me logo të bardhë që bën kontrast. Përzierje leshi dhe mëndafshi.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUMS6T4RJ3580000-G24
MarkëMiss Sixty
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali75% lesh, 25% mëndafsh;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSIXTY DISTRIBUTION SRL,Milan, Italy