Menu
18490
Miss Sixty

Miss Sixty - Pulovër femrash me vija

Pulovër e shkurtër me shirit të gjerë, të ngushtë rreth belit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Miss Sixty Pulovër me vija bardh e zi me jakë V. Shirit i gjerë, I ngushtë rreth belit. Lesh dhe poliestër.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUMS6T3RJ3760000-O08
MarkëMiss Sixty
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali80%Lesh;20%Poliester;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSIXTY DISTRIBUTION SRL,Milan, Italy