Menu
42990
Miss Sixty

Miss Sixty - Çizme me qafë për femra

Çizme të zeza me rrip me logo dhe taban i trashë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Miss Sixty çizme femrash me taban të trashë. Mbyllje me lidhëse dhe zinxhir. Rrip me logo argjendi metalik. Lartësia e platformës 5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUMS6T3QJ8760000-G24
MarkëMiss Sixty
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSIXTY DISTRIBUTION SRL,Milan, Italy