Menu
30990
Miss Sixty

Miss Sixty - Kambale femrash me qafë

Kambale me pjesën e sipërme me çorape dhe taban të trashë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Miss Sixty Kambale femrash me qafë me çorape. Taban i trashë i dhëmbëzuar. Ngjyrë e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUMS6T3QJ8750000-G24
MarkëMiss Sixty
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%HR;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSIXTY DISTRIBUTION SRL,Milan, Italy