Menu
33490
Premiata

Premiata - Atlete lëkure për meshkuj

Mase atlete të ulta blu me detaje gri dhe lidhse të bardha d
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Premiata Mase atlete të ulta blu me detaje gri dhe lidhse të bardha . Lëkurë. Tabani i bërë nga një përzierje EVA me stampime logoje.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMASE-6155
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerPREMIATA SRL Italy