Menu
35490
Premiata

Premiata – Atlete për meshkuj me majë të sheshtë

Atlete Masse ngjyrë bezhë në të bardhë dhe me printim logo në pjesën e poshtme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Premiata Mase atlete meshkujsh me majë të sheshtë dhe me printim logoje në shputa. Me astar lëkure. Ngjyra bezhë dhe të bardhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMASE-6424
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali65%Lëkurë;35%Poliamid;