Menu
5990
Replay

Replay - Bluzë e zezë zhapone për femra

Bluzë slim fit, përzierje e modalit dhe pambukut
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay bluzë për femra e zezë. Slim fit. Përzierje e modalit dhe pambukut.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW3003A {23687G}099
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali49%Modal;44%Pambuk;7%Elastan
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy