Menu
5990
Replay

Replay - Bluzë zhapone e verdhë me ujra për femra

Bluzë slim fit, përzierje e elastanit dhe pambukut
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay bluzë për femra e verdhë me ujra. Slim fit. Përzierje e modalit dhe pambukut.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW3093A {22839T}010
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali95%Pambuk;5%Elastan
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy