Menu
9592
Replay

Replay - Bluzë me kapuç për femra

Hoodie oversize fit me printim në anën e pasme dhe etiketë logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Hoodie oversize për femra me kapuç. Mikro printim në anën e pasme dhe etiketë logoje. Pambuk. Ngjyra jeshile.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW3704E {23650P}138
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy