Menu
14490
Replay

Replay - Bluzë relaxed fit për meshkuj

Bluzë pambuku me printim logo në pjesën e përparme dhe të pasme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Bluzë pambuku për meshkuj relaxed fit. Printim i logos përpara dhe mbrapa. Ngjyrë bezhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM6827 {23688G}803
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy