Menu
16490
Replay

Replay - Çantë lejla për femra

Çantë e vogël me ndarje të shumta dhe dy rripa
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Çantë e vogël,ngjyrë lejla për femra, me ndarje të shumta dhe dy rripa të ndashëm, njëri rrip I zi me monograme të zeza. Myllje me zinxhir dhe kapak me mbyllje metalike për xhepin të jashtëm, me logo.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3446 {A0458B}335
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy