Menu
17990
Replay

Replay - Çantë supi ngjyrë korali për femra

Çantë bucket me dorezë dhe rrip supi. Përmasat: 25 cm x 19 cm x 9 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Çanta bucket me madhësi mesatare me dorezë sipër. E pajisur me një rrip të dyfishtë supi të personalizuar në najlon jacquard. Mbyllje me togzë kapaku të rafinuar nga logoja me germa në pjesën e përparme. Përmasat: 25 cm x 19 cm x 9 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3449 {A0458B}232
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy