Menu
9390
Replay

Replay - Fustan midi me teksturë të vijëzuar

Fustan me rripa slim fit, i bërë nga një përzierje e modalit dhe pambukut
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay fustan midi me rripa. Slim fit. Modal dhe pambuk me elastan. Ngjyrë blu e errët.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW9017A {23687G}277
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali49%Modal;44%Pambuk;7%Elastan
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy