Menu
9390
Replay

Replay - Fustan midi thurje me vija

Fustan slim fit me rripa, i bërë nga përzierja e modalit dhe pambukut
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay fustan midi me rripa. Slim fit. Modal dhe pambuk me elastan të shtuar.Ngjyrë ulliri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW9017A {23687G}833
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali49%Modal;44%Pambuk;7%Elastan
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy