Menu
16392
Replay

Replay - Fustan xhins blu i hapur

Fustan me jakë të thellë V dhe rripa të hollë që lidhen
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay fustan xhins i lehtë i bërë nga xhins 5oz. Lyocell dhe pambuk. Dekolte të thellë V dhe rripa të hollë që lidhen.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW9107 {54E 67B}010
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali65%Liocel;35%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy