Menu
7483
Superdry

Superdry - Fustan veror koral

Fustan maxi pa mëngë, i bërë nga një përzierje pambuku, fije mëndafshi dhe liri
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry fustan maxi veror pa mëngë, i bërë nga një përzierje pambuku, viskoze dhe liri. Ngjyra korale.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW8011672A-2JV
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali34%Pambuk;33%Viskozë;33%Liri
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureIndi
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain