Menu
18990
Replay

Replay - Hoodie i bardhë për meshkuj

Hoodie pambuk regular fit dhe me xhep kanguri
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Hoodie për meshkuj. Me xhep kanguri. Kapuç me lidhse. Ngjyra e bardhë me printime të shumta maxi në kontrast. Modeli është 188 cm i gjatë dhe ka veshur masën L.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM6707 {21842}801
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy