Menu
22490
Replay

Replay - Hoodie I zi me zinxhi për meshkuj

Sartoriale Fleece Hoodie me ??kapuç me lidhse, regular fit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Sartoriale Fleece Bluzë bërë nga pëlhurë e butë dhe e ngrohtë me përzierje viskoze, regular fit për meshkuj me kapuç dhe zinxhir nga dy anë. Ngjyrë e zezë. Dy xhepa përpara.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM6238 {52495}010
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy