Menu
20490
Replay

Replay - Këmishë oversize fit për femra

Këmishë pambuku comfort fit me vijë të ulur të supeve
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Këmishë moderne në formë oversize me prerje të ulur të shpatullave. Vija blu dhe të bardha. Pambuk.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW2136 {10338}010
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy