Menu
10552
Guess

Guess - Bluzë leopardi transparente për femra

Josette bluzë regular fit me lidhse me dekolte V
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Josette Bluzë e tejdukshme për femra me printim leopardi dhe qëndisje tegelash me vrima. Dekolte V me lidhëse. Mëngë të gjata. Regular fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGW3RH56 WDW52 P22W
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pl
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureIndi
ManufacturerGuess Europe sagl Italy