Menu
9390
Replay

Replay - Pantallona bermude pambuku për meshkuj

Pantallona të shkurtra bermude regular fit dhe casual për çdo ditë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay pantallona të shkurtra bermude casual pambuku për çdo ditë. Regular fit. E zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM9977 {23650P}098
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy