Menu
6990
Replay

Replay - Rroba banje të zeza për meshkuj

Tuta të shkurtra plazhi me bel elastik dhe lidhëse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay tuta të shkurtra plazhi për meshkuj. Bel elastik me lidhse. Xhepa me zinxhir anash.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURLM1093 {82972}098
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy