Menu
4690
Replay

Replay - Shapka me logo për femra

Shapka të zeza për plazh apo pishinë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay shapka me logo femrash ngjyrë të zezë. Model për plazhë dhe pishinë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGWF1B {C0034S}003
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Sintetike
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy