Menu
26490
Replay

Replay - Xhinse Jaylie të gjera

Pantallona xhins me pesë xhepa, aplikime me modele në gjithë teksturën e këmbëzave.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Xhinse me këmbëza të gjera dhe prerje drejt me bel të lartë. Me një prekje vintage të viteve 90, veshja është bërë nga xhins pambuku komfort prej 11,5 oz. Pesë xhepa, aplikime me modele në gjithë teksturën e këmbëzave. Mbërthim me butona.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURWA493 {691 595}010
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy