Menu
21490
Replay

Replay - Xhinse New Luz skinny fit për femra

Pantallona xhins pambuku të zeza, mbyllje me zinxhir dhe buton
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Xhinse New Luz skinny fit për femra me bel të rregullt dhe këmbëza të ngushta për një përshtatje komode. Bërë nga xhins I zi pambuku indigo 10,5 oz, Hyperflex Re-Used. Mbyllje me zinxhir dhe buton.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURWH689 {661ORB1}099
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali92%Pambuk;6% Poliestër;2%Elast
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy