Menu
4690
Superdry

Superdry - Bluzë me printime për meshkuj

70s Lo-Fi Graphic Band Bluzë pambuku relaxed fit me mëngë të shkurtra
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry 70s Lo-Fi Graphic Band bluzë për meshkuj me stampa para dhe mbrapa. Pambuk. Model i relaksuar me mëngë të shkurtra.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDM1011786A-U4M
MarkëSuperdry
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain