Menu
10690
Superdry

Superdry - Bluzë për meshkuj gri e errët

Workwear Bluzë loose fit me jakë të rrumbullakët me logo para dhe mbrapa
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry Workwear Bluzë loose fit me qafë të rrumbullakët me logo në pjesën e përparme dhe të pasme. Ngjyrë gri e errët.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDM2013166A-1BJ
MarkëSuperdry
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali60%Pambuk;40%Poliester;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain